Oferta pracy

Kierownik działu administracyjno-technicznego

SKAT Transport Sp. z o.o.O firmie

SKAT Transport Sp. z o.o.

Juliusza Słowackiego 199

Gdańsk

SKAT Transport od prawie 30 lat dostarcza nowoczesnych, zorientowanych na klienta,
rozwiązań branży TSL. Obszarem działalności jest przede wszystkim transport
i spedycja międzynarodowa, a także przeprawy promowe oraz transport i spedycja w ruchu krajowym.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zadania:

  • Bieżąca analiza potrzeb modernizacyjnych i remontowych dla obiektów budowlanych należących do firmy.
  • Planowanie i nadzór nad terminowością i prawidłowością przeglądów budynków, instalacji i urządzeń.
  • Nadzór nad naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi. Reklamacje.
  • Przygotowanie i przeprowadzanie odbiorów wykonanych prac. Kompletowanie dokumentacji gwarancyjnej i powykonawczej oraz bieżące jej uzupełnianie.
  • Planowanie inwestycji, wybór i negocjacje z wykonawcami oraz nadzór nad pracami projektowymi i przygotowawczymi.
  • Planowanie i negocjowanie warunków najmu lokali i pomieszczeń dla potrzeb firmy na terenie kraju.
  • Dokonywanie okresowej sprawozdawczości do organów zewnętrznych.
  • Opracowywanie i realizacja budżetu działu oraz nadzór nad jego prawidłową realizacją.
  • Raportowanie do przełożonego.
  • Zarządzanie niewielkim zespołem pracowników technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane z zarządzaniem nieruchomościami.
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku administracyjno-technicznym, minimum 3 letnie, mile widziane doświadczenie w zarzadzaniu zespołem.
  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu inwestycji budowlanych.
  • Umiejętność odczytywania projektów/planów budowlanych.
  • Znajomość przepisów prawa związanych z zarządzaniem obiektami budowlanymi.
  • Odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym
  • Prywatna opiekę medyczną
  • Owocowe dni, konkursy wewnątrzfirmowe, pakiet sportowy
  • Parking samochodowy oraz rowerowy do dyspozycji pracowników, a jeśli wybierasz komunikację miejską, bardzo dogodny dojazd
  • Nieformalną atmosferę pracy
  • Program wdrożeniowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy