Ta oferta pracy jest nieaktualna od 68 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu administracyjno-technicznego

  • Wejherowo, pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wejherowskie Centrum Kultury

    www.wck.org.pl

    Miejsce pracy: Wejherowo

    Podstawowy zakres obowiązków:

    • prowadzenie spraw administracyjnych i technicznych dotyczących obiektu Filharmonii Kaszubskiej – Wejherowskiego Centrum Kultury oraz koordynacja techniczna imprez
    • kierowanie działem administracyjno-technicznym składającym się z pracowników scenotechnicznych (akustyk, realizator dźwieku, oświetleniowiec, technik sceny), technicznych (konserwator, specj. ds obsługi urządzeń, specj. ds administracji i zamówień publicznych) i gospodarczych ( prac. gospodarczy),
    • nadzór i kontrola nad stanem technicznym obiektu Filharmonii Kaszubskiej i sprzętu
    • organizacja usług i dostaw w zakresie sprawnego działania i funkcjonowania technicznego budynku,
    • administrowanie zasobami materialnymi WCK,
    • współpraca z właścicielem budynku Wejherowskiego Centrum Kultury – Filharmonii Kaszubskiej – Gminą Miasta Wejherowa
    • prowadzenie dokumentacji imprez plenerowych oraz organizacja techniczna i nadzór nad ich wykonaniem w zastępstwie Zastępcy Dyrektora,

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: techniczne lub administracja
    • staż pracy min. 3 lata, w tym 1 rok na stanowisku kierowniczym
    • biegła znajomość obsługi komputera
    • dyspozycyjność,
    • umiejętność zarządzania zespołem, dobra organizacja pracy,
    • prawy jazdy kat. B,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

    • miejsce pracy – Wejherowskie Centrum Kultury w Wejherowie,
    • praca przy komputerze, urządzeniach biurowych,
    • praca w trybie jednozmianowym, przeciętnie 40 godzin tygodniowo,
    • pełny etat

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj
    lub na adres WCK: ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo,
    w terminie do dnia 31.08.2018 r. do godz. 12.00

    Decyduje data wpływu oferty. Aplikacje, które wpłyną do WCK po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

    Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie lub drogą elektroniczną o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji. Osoby, które nie spełnią wymagań formalnych, nie będą informowane.
    Dokumenty kandydatów będą przechowywane w Dziale księgowości WCK przez okres 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika działu administracyjno – technicznego. W tym okresie kandydaci będą mogli dokonywać odbioru swoich dokumentów. Wejherowskie Centrum Kultury nie odsyła dokumentów kandydatom. Po upływie w/w okresu,  nieodebrane przez kandydatów dokumenty zostaną protokolarnie zniszczone.

    Wymagane dokumenty:

    • życiorys - curriculum vitae,
    • list motywacyjny,
    • kserokopie świadectw pracy,
    • kserokopie dyplomów potwierdzających wykształcenie,
    • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach,

    Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej) podpisane osobiście, powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika działu administracyjno - technicznego zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronnie danych osobowych”.

    Klauzula informacyjna dla kandydata rekrutującego na stanowisko w Wejherowskim Centrum Kultury w Wejherowie

    Działając na podstawie RODO [Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych], wobec podania przez Panią/Pana danych niezbędnych dla potrzeb rekrutacji, prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją:

    1. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Wejherowskiego Centrum Kultury w Wejherowie ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo.
    2. Inspektor ochrony danych [IOD]: Patrycja Falkowska, e-mail: [email protected]; tel. 58 677 71 37.
    3. Celem zbierania danych jest realizacja zadań pracodawcy związanych z rekrutacją.
    4. Nie przewiduje się przekazywania danych innym podmiotom, nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu.
    5. Ma Pani/Pan prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia swoich danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, do ich przenoszenia, prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia każdej wyrażonej zgody w każdym czasie z zastrzeżeniem, że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, zajmującego się ochroną danych osobowych, w sytuacji uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z przepisami prawa.

    Wymagane dokumenty: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej podpisane osobiście, powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na stanowisko Kierownika działu administracyjno - technicznego dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z RODO - Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.