Kierownik Działu Analiz

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Ślężna 118, 53-111 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Kierownik
  • Umowa o pracę
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     top

    Impel S.A. – jedna ze spółek Grupy Impel, lidera w Polsce w zakresie usług outsourcingowych poszukuje osoby do Działu Analiz:

    Zadania na oferowanym stanowisku:

    • Realizacja procesów controllingu w ujęciu prognozowania i strategicznego planowania;
    • Wsparcie analityczne dla projektów strategicznych;
    • Przygotowywanie prognoz w zakresie przychodów, kosztów oraz obserwacja i interpretacja trendów w zakresie kluczowych wskaźników biznesowych;
    • Kierowanie pracami Działu, odpowiedzialnego za prowadzenie analiz wielowymiarowych na dużych zbiorach danych, w obszarze związanym z usługami świadczonymi przez Grupę Impel;
    • Koncentracja w firmie i zarządzanie specjalistycznymi kompetencjami z obszaru „data science”, wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi analitycznych do realizacji zleconych zadań;
    • Przygotowywanie projekcji finansowych w poszczególnych obszarach działalności przedsiębiorstwa;
    • Zarządzanie procesem prognoz i analiz oraz przygotowywaniem prezentacji dla Zarządu firmy;
    • Kompleksowe analizowanie danych i raportów finansowych oraz przygotowywanie rekomendacji na potrzeby podejmowania decyzji biznesowych;
    • Optymalizowanie procesów analitycznych i raportowych w firmie celem zapewnienia odpowiedniej jakości informacji zarządczej.

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • Doświadczenie w obszarze prognozowania i analityki finansowej;
    • Min. 2 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem analityków;
    • Praktyczna znajomość metod statystycznej analizy danych;
    • Doświadczenie w przetwarzaniu dużych wolumenów danych;
    • Rozwinięte umiejętności analizowania danych i raportów finansowych;
    • Zaawansowane umiejętności w zakresie procesów biznesowych i ich ujmowania w systemach IT, ERP, narzędziach analitycznych;
    • Zdolności dobrej komunikacji i współpracy z osobami na stanowiskach zarządzających;
    • Rozwinięte umiejętności w zakresie pakietu MS Office, w szczególności MS Excel, VBA;
    • Znajomość aplikacji do obliczeń i symulacji statystycznych.

    Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

    • Dynamiczne środowisko pracy, współpracę z liderem branży usług outsourcingowych;
    • Rozwój w dużej, dynamicznej organizacji oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego;
    • Wysoki poziom samodzielności na stanowisku, możliwość kreowania zadań nowopowstającego działu analiz;
    • Współpracę ze specjalistami z wielu obszarów firmy;
    • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe;
    • Dodatkowe benefity - możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego lub prywatnej opieki medycznej;
    • Stabilne zatrudnienie na warunkach umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Impel SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118 (dalej Spółka).

    W jakim celu i na jakiej podstawie przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe?

    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

    Podstawą przetwarzania przez Spółkę Pani/Pana danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na potrzeby zawarcia ewentualnej umowy o pracę jest art. 6 ust. 1 lit. b), art. 6 ust. 1 lit. c), art. 6 ust. 1 lit. f) ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanego dalej RODO w zw. z art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Prawnie uzasadniony interes administratora danych wyrażony w art. 6 ust. 1 lit. f) RODO, polega na zabezpieczeniu Impel SA przed ewentualnymi zarzutami wynikającymi z roszczeń związanymi z procesem rekrutacji. W przypadku zamieszczenia przez Panią/Pana klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych na wzięcie udziału w procesie prowadzonej rekrutacji, podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie również zgoda - art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. W dowolnym momencie ma Pani/Pan prawo cofnąć wyrażoną zgodę, nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj

    Jeśli potrzebuje Pani/Pan dodatkowych informacji związanych z ochroną danych osobowych lub chce Pani/Pan skorzystać z przysługujących praw, prosimy o skontaktowanie się z nami:

    Inspektor Ochrony Danych:

    Tel: + 48 22 211 18 60 E-mail: [email protected]

    Impel SA z siedzibą we Wrocławiu (53-111), przy ul. Ślężnej 118