Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Automatyki

Philogic Sp. z o.o.O firmie

  • Kroczymiech 2h
    Chrzanów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Philogic Sp. z o.o.

Kroczymiech 2h

Chrzanów

PhiLogic Sp. z o.o. jest firmą działającą na rynku automatyki przemysłowej, specjalizującą się w projektowaniu i budowie maszyn dla przemysłu . Nasze urządzenia pracują w zakładach na całym świecie. Specjalizujemy się w branży motoryzacyjnej oraz AGD.

Zakres obowiązków:

  • budowanie kompetentnego zespołu o wiedzy i umiejętnościach adekwatnych do wymaganych w realizowanych projektach,
  • kierowanie podległym zespołem pracowników,
  • zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie realizowanych projektów,
  • nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,
  • motywowanie podległego zespołu,
  • wprowadzanie usprawnień w podległym obszarze,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy oraz reprezentowanie działu w kontaktach z Klientem i firmami zewnętrznymi,

Wymagania:

  • wykształcenie - wyższe techniczne; kierunek – automatyka i robotyka, informatyka lub pokrewne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w kierowaniu zespołem inżynierskim,
  • znajomość procesu tworzenia oprogramowania PLC/HMI (SIEMENS, OMRON, MITSUBISHI, ALLEN BRADLEY),
  • umiejętność obsługi programów do programowania PLC/HMI: TIA Portal, Omron Sysmac, Mitsubishi GX Works,
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych (Kuka, Fanuc, ABB),
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, projektowej i rysunkowej, a także znajomość zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki, elektroniki,
  • umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie,
  • bardzo dobra samoorganizacja pracy,
  • dokładność, samodzielność, systematyczność, rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę),
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • realny udział w rozwoju projektów,
  • zdobywanie nowych doświadczeń,
  • interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne