Oferta pracy

Kierownik Działu Automatyki

Tarczyński S.A.O firmie

  • Lubin, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Miejsce pracy: Ujeździec Mały - 35 km od Wrocławia

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową firmy, poszukujemy osób/y na stanowisko:

Kierownik Działu AutomatykiNumer ref.: GA/01/2021

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie zespołem Automatyków
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek występujących w zakresie automatyki przemysłowej
  • rozwój podległego zespołu poprzez wspieranie, wyznaczanie celów oraz kontrola ich realizacji, definiowanie i organizowanie szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • rozdzielanie zadań i planowanie pracy, odpowiedzialność za terminowe realizacje zleceń
  • uruchamianie zautomatyzowanych gniazd i linii produkcyjnych
  • udział w projektowaniu nowych ciągów technologicznych
  • nadzór i prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • raportowanie wyników pracy zgodnie z przyjętymi standardami
  • ścisła współpraca z Działem Produkcji
  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi prace modernizacyjne integracyjne, dostawy maszyn

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek Automatyka i Robotyka lub pokrewne
  • minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu Działem Automatyki
  • umiejętność zarządzania kilkunastoosobowym Zespołem Specjalistów, Inżynierów
  • bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki przemysłowej i utrzymania ruchu
  • znajomość systemu SAP (mile widziana)
  • doświadczenie w branży FMCG

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
  • program wdrożeniowy
  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym:
    • prywatną opiekę medyczną Lux Med dla Ciebie
      i Twojej Rodziny,
    • możliwość skorzystania z karty MultiSport,
    • ubezpieczenie pracownicze,
    • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
    • bezpłatne posiłki dla pracowników.

Ogłoszenie archiwalne