Oferta pracy

Kierownik działu automatyki

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o. o.O firmie

  • Starołęcka 31, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o. o.

Starołęcka 31

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie w zakresie automatyki urządzeń branży instalacyjnej

  • Obsługa i konserwacja urządzeń HVAC (wentylacja, ciepłownictwo, chłodnictwo)

  • Diagnostyka i naprawa urządzeń HVAC

  • Nadzór nad montażem układów automatyki HVAC

  • Uczestnictwo w uruchomieniu urządzeń, instalacji oraz systemu sterowania na danym obiekcie

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej projektowej z zakresu automatyki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku we wdrożeniach i uruchomieniach systemów automatyki

  • Doświadczenie zarówno w zakresie znajomości urządzeń jak i układów automatyki HVAC, aparatury zasilająco – sterowniczej oraz kontrolno – pomiarowej

  • Umiejętność projektowania systemów automatyki, rozdzielnic zasilająco-sterujących, rysowania schematów elektrycznych i instalacji elektrycznych

  • Umiejętność programowania sterowników PLC i urządzeń automatyki przemysłowej

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego sobie zespołu ludzi

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku gwarantujące ciągłość pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego (podnoszenie kwalifikacji pracowników poprzez dodatkowe szkolenia specjalistyczne oraz kursy)

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • Zapewniamy bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, świadczenia świąteczne, imprezy intergracyjne)

Firma PIS PIOTROWSKI działa w Polsce od 1984 r. oferując kompleksową realizację inwestycji w systemie Generalnego Wykonawstwa projektów z zakresu instalacji sanitarnych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu realizujemy zarówno proste, jak i złożone systemy grzewczo-wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz technologiczne instalowane w nowych obiektach jak również już w istniejących.

Oferujemy uczestnictwo w ciekawych projektach instalacyjnych szczególnie pod względem technologicznym od momentu rozpoczęcia kosztorysowania poprzez realizację na budowie ( mamy również własną wytwornię prefabrykatów wentylacyjnych) następnie uruchomienia a także obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy