Oferta pracy

Kierownik Działu Automatyki

Nestlé Polska S.A. O firmie

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Kierownik Działu AutomatykiNumer ref.: Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie problemów związanych z systemami automatyki i sterowania
  • Wsparcie techników przy usuwaniu usterek
  • Programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich
  • Konfiguracja sieci przemysłowej Ethernet/IP
  • Dobór oraz testowanie nowych rozwiązań technicznych
  • Proponowanie usprawnień w zakresie pracy maszyn i procesów
  • Opracowywanie założeń technicznych w przypadku nowych projektów w zakresie automatyki
  • Zarządzanie i organizacja pracą zespołu automatyków

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego: automatyka, robotyka, elektrotechnika lub pokrewne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu, w tym co najmniej 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności budowania relacji, zaangażowania i inspirowania zespołu
  • Znajomości zaawansowanych systemów automatyki i sterowania
  • Umiejętności programowania sterowników PLC i paneli operatorskich (Allen-Bradley, Simens, Pro-Face)
  • Znajomości układów pneumatycznych i hydraulicznych
  • Znajomości sieci przemysłowych Ethernet/IP, Device-Net, Profibus, Profi-NET
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjny pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego
  • Bezpłatny pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie sponsorowane przez Pracodawcę

Jeśli powyższy opis Cię zainteresował nie zwlekaj i wyślij do nas swoje zgłoszenie klikając przycisk Aplikuj. Czekamy na Twoje zgłoszenie. Zapraszamy również do aplikowania poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.nestle.pl w zakładce kariera. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego klikając na przycisk APLIKUJ terminie do 31 stycznia 2021 roku.

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy