Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Badań i Rozwoju

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A.O firmie

  • Toruńska 155, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A.

Toruńska 155

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesami rozwoju wyrobów i procesów produkcyjnych,

  • Analiza możliwości wprowadzenia usprawnień w poszczególnych maszynach, liniach produkcyjnych i wewnętrznym łańcuchu dostaw,

  • Opracowanie planu usprawnień i nadzorowanie realizacji,

  • Opracowanie i zarządzanie dokumentacją technologiczną,

  • Zarządzanie zespołem technologicznym i rozwoju wyrobów,

  • Analiza rynku w obszarze nowości i rozwoju produktów i technologii,

  • Współpraca z innymi działami w zakresie obniżenia kosztów i poprawy efektywności produkcji,

  • Nadzór nad całokształtem prac wdrożeniowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym w obszarze związanym z rozwojem procesów produkcyjnych,

  • Doświadczenie w kierowaniu projektami wdrażania usprawnień w procesach,

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej mile widziane,

  • Kreatywność i umiejętność współpracy w wielu aspektach ze specjalistami z różnych dziedzin,

  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów,

  • Orientacja na Klienta,

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w firmie posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku ,

  • Możliwość rozwoju i spełnienia ambicji zawodowych,

  • Współpracę z dynamicznym zespołem.

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A. to czołowy polski producent węży hydraulicznych, przemysłowych i innych artykułów gumowych. Jesteśmy przedsiębiorstwem ze 100-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i pierwszym producentem węży hydraulicznych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.