Kierownik Działu Badań - R&D (Kierownik Projektu / Project Manager)

FALLWORK SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Naszym klientem jest producent oraz firma realizująca projekty badawcze w branży chemicznej, medycznej oraz biotechnologicznej. Obecnie poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:
Kierownik Działu Badań - R&D
(Kierownik Projektu / Project Manager)

(Klient dopuszcza możliwość relokacji - zapraszamy więc również Kandydatów zainteresowanych pracą z innych regionów kraju)

Opis stanowiska:

  • Koordynacja projektów badawczych oraz ich projektowa implementacja
  • Realizowanie zadań w oparciu o metodykę projektową w obszarach planowania, przygotowywania, wdrożenia oraz testowania produktów
  • Analiza wyników badań, weryfikacja stawianych hipotez
  • Kierowanie zespołem badawczym i laboratoryjnym, delegowanie i rozliczanie zadań, kontrola budżetowa
  • Audyt i wdrażanie procedur korygujących
  • Kontakt z Klientem (kraj oraz rynki zagraniczne)
  • Kontakt z zewnętrznymi jednostkami badawczo-certyfikującymi, jeśli zajdzie taka potrzeba
  • Czuwanie nad poprawnością dokumentacyjną

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika badań, Kierownika działu R&D, Project Managera
  • Orientacja branżowa, nabyta podczas pracy dla sektorów medycznych, chemicznych, farmaceutycznych
  • Wykształcenie z obszarów chemii, fizyki, medycyny
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny. Język wykorzystywany jest w codziennych kontaktach
  • Znajomość metod analitycznych i technik laboratoryjnych: metody chromatograficzne (GC/FID, HPLC, GC/MS), metody spektrofotometryczne, metoda spektroskopii Ramana, metody analizy ilościowej i jakościowej, analiza granulometryczna, techniki ekstrakcyjne, destylacyjne, syntez
  • Umiejętność interpretacji danych eksperymentalnych

Oferta:

  • Indywidualnie negocjowane wynagrodzenie + premia
  • Praca w firmie podążającej drogą postępu, wykorzystującej różne dziedziny nauki: informatykę, optykę, biotechnologię i astronomię aby implementować najlepsze rozwiązania w dziedzinie chemii
  • Możliwość współpracy z najlepszymi uczelniami i instytucjami na całym świecie
  • Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Informujemy, że podejmiemy kontakt z wybranymi kandydatami.

Ważne! W związku, że od 25 maja br. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu. Prosimy o załączanie CV w wersji polskiej oraz angielskiej.

Nr Cert. AP nr 6231
LIDER W SEKTORZE USŁUG PERSONALNYCH W POLSCE.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy