Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu BHP i Ochrony Środowiska

MPK Sp. z o.o.

  • Obornicka 131, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Obornicka 131

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie realizacji obowiązków firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska oraz ppoż. wynikających z przepisów;

  • nadzorowanie stanu bezpieczeństwa w firmie oraz regularne kontrole warunków pracy i przestrzegania obowiązujących standardów w zakresie bhp, ochrony środowiska i ppoż.;

  • bieżące informowanie pracodawcy/przełożonego o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, rekomendowanie rozwiązań;

  • opracowywanie i wdrażanie procedur, instrukcji, regulaminów w zakresie bhp, ochrony środowiska i ppoż.;

  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych, wypadków w drodze/z pracy, planowanie i nadzorowanie realizacji działań profilaktycznych;

  • zapewnienie właściwej dokumentacji w zakresie bhp, ochrony środowiska i ppoż. oraz zgód/decyzji środowiskowych, w tym terminowości i kompletności;

  • aktywne działanie na rzecz podnoszenia świadomości pracowników w zakresie bhp, ochrony środowiska i ppoż.;

  • przygotowanie cyklicznych raportów, analiz, wskaźników;

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane podyplomowe z zakresu bhp;

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym;

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z bhp;

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa w zakresie bhp;

  • bardzo dobra znajomość innych przepisów, regulacji w zakresie bhp, Medycyny Pracy;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia;

  • pakiet socjalny;

  • możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci