Oferta pracy

Kierownik działu BHP

Clinico Medical sp. z o.o.

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP

  • Nadzór nad wdrożeniem, utrzymaniem i doskonaleniem poszczególnych procesów oraz systemu zarządzania EHS (ISO 14001 i ISO 45001)

  • Raportowanie wyników działania systemu zarządzania EHS do najwyższego kierownictwa

  • Nadzorowanie wskaźników KPI

  • Planowanie i nadzór nad audytami wewnętrznymi

  • Kierowanie pracą zespołu - przydzielanie wszystkim pracownikom organizacji zadań związanych z wdrażaniem, funkcjonowaniem i ciągłym doskonaleniem EHS

  • Budowanie świadomości oraz podejmowanie działań kształtujących właściwą postawę pracowników w zakresie EHS

  • Nadzór nad: szkoleniami BHP, badaniami lekarskimi, pomiarami środowiska pracy, niezgodnościami, bezpieczeństwem pożarowym zakładu, kontrolami stanu EHS, odbiorami maszyn, ergonomią na stanowiskach pracy

  • Udział w dokonywaniu ocen ryzyka zawodowego

  • Udział w komisjach BHP i ISO 45001

  • Prowadzenie rejestrów i dokumentów dotyczących m.in. wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby

  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi w zakresie BHP i P.Poż. oraz doradztwa w zakresie ochrony środowiska i systemu zarządzania środowiskowego

  • Udział w kontrolach ochrony środowiska i BHP oraz współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontrolnymi, zapewnienie realizacji ustaleń pokontrolnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, min. 3 lata

  • Praktyczna znajomość przepisów BHP, ppoż. i prawa pracy

  • Uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej

  • Mile widziane: Kwalifikacje Audytora wewnętrznego ISO 14001/45001

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Proaktywna postawa

  • Solidność, dokładność i samodzielność w działaniu

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Prawo jazdy, kat. B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży medycznej

  • Benefity z ZFŚS [wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci, wydarzenia kulturalne, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do karty Multisport]

  • Darmowa prywatna opieka medyczna Luxmed po okresie próbnym

  • Dofinansowanie do ciepłych posiłków i przekąsek w kantynie oraz cateringu dietetycznego (dofinansowanie ze strony pracodawcy)

  • Bezpłatne kursy języka angielskiego na terenie firmy

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej, grupowego ubezpieczenia,

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Emerytalnych

  • Przyzakładową fundację pomocy pracownikom w potrzebie oraz uczestnictwo w akcjach charytatywnych

  • Imprezy integracyjne i sportowe

  • Owoce dla wszystkich pracowników

  • Elastyczny czas pracy

  • Home Office

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji