Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu BHP

GRUPA PBI Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • miejsce pracy (biurko) w jednej z naszej lokalizacji, tj. Sandomierz, Kraśnik lub Żołynia w zależności od preferencji kandydata

  • koordynowanie działań z zakresu BHP w naszych lokalizacjach na terenie woj. świętokrzyskiego (poza spółkami zajmującymi się wydobyciem i produkcją kruszyw), podkarpackiego oraz lubelskiego

  • systematyczna kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przez pracowników zasad i przepisów dotyczących BHP

  • dokonywanie okresowych ocen oraz analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy

  • uczestnictwo w opracowaniu instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy w porozumieniu z właściwymi służbami zakładu

  • zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy, pomoc w opracowywaniu przez poszczególne spółki założeń i dokumentacji inwestycyjnych i modernizacyjnych

  • udział w postępowaniu ustalającym przyczyny wypadku przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków

  • organizowanie pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia pracowników

  • właściwy dobór odzieży ochronnej, roboczej i sprzętu ochrony osobistej oraz apteczek pierwszej pomocy

  • organizacja oraz prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych dla pracowników

  • nadzór nad pracownikami na terenach budowy

  • bieżąca współpraca z Generalnym Wykonawcą w zakresie realizacji projektów i właściwymi Urzędami

  • dokonywanie miesięcznych i rocznych analiz i sprawozdań z zakresu BHP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studia podyplomowe w zakresie BHP

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie BHP, PPOŻ

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie