Oferta pracy

Kierownik Działu BHP

FaureciaO firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!
Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kierowanie kilkuosobowym działem BHP i OŚ
  • kreowanie i wdrażanie strategii oraz szerzenie kultury BHP, ochrony środowiska i p.poż. w zakładzie
  • audyty procesów produkcyjnych w zakresie zgodności z wymaganiami BHP, ochrony środowiska i ppoż.
  • kontrolowanie i raportowanie warunków pracy
  • analiza i opracowywanie oceny ryzyka zawodowego
  • organizowanie badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia i bezpieczeństwa pracy
  • sporządzanie okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny
  • nadzór nad realizacja zadań związanych z ochroną ppoż
  • organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i Ochrony Środowiska
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków w pracy oraz opracowywanie działań zapobiegawczych
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi oraz organami kontroli

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dynamicznym środowisku produkcyjnym
  • Doświadczenie w obszarze HSE w  branży Automotive będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP i Ochrony Środowiska
  • doświadczenie w reprezentacji firmy przez organami zewnętrznymi (np. urzędy, starostwa)
  • Bardzo dobra umiejętność współpracy i komunikacji
  • Asertywność , samodzielność , inicjatywna oraz nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • System premiowy
  • Opieka medyczna
    Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka
    pracownicza
  • Świadczenia
    świąteczne
  • Auto
    służbowe
  • Program
    emerytalny PPE
  • Pakiet
    szkoleń
  • Nagrody
    jubileuszowe
  • Karta
    Multisport
  • Inne Benefity
    z ZFŚS

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy