Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik działu Blacharsko - Lakierniczego

MARIMEX SP. Z O.O. SP.K.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie właściwego poziomu jakości i terminowości usług świadczonych przez dealera,

  • zarządzanie zespołem blacharzy, lakierników oraz personelu administracyjnego,

  • kontrola poprawności kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych,

  • raportowanie i ocena wyników do Zarządu,

  • kontakty z kluczowymi klientami flotowymi i indywidualnymi w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych oraz budowanie długotrwałych relacji z Klientami;

  • współpraca z działem części zamiennych,

  • realizacja celów ilościowych i jakościowych;

  • koordynacja wynajmu samochodów zastępczych,

  • organizacja pracy podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wiedza merytoryczna z zakresu wykonywania kalkulacji napraw szkód komunikacyjnych oraz specyfiki prowadzenia napraw blacharsko-lakierniczych,

  • wiedza i doświadczenie z zakresu technologii napraw blacharsko lakierniczych,

  • doświadczenie we współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • posiadane kompetencje: analitycznego myślenia, zarządzania zespołem, ukierunkowania na cel, budowania relacji w zespole, elastyczności, rzetelności i etyki,

  • zaangażowanie i samodzielność.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Blacharni,

  • doświadczenie na stanowisku Mistrza Warsztatu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • motywujący system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narządzania do wykonywania obowiązków

  • prywatna opieka medyczna

  • grupowe ubezpieczenie na życie