Kierownik Działu Budowlanego

WFH 45 Spółka z o.o. Sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 godzin temu
  • Kierownik

Wielkopolski Fundusz Hipoteczny to organizacja o poznańskich korzeniach, założona przez specjalistów działających na rynku nieruchomości. Od 2015 r. działalność grupy opiera się o WFH Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych. Grupa działa na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych, prowadząc procesy inwestycyjne oraz budowlane.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie inwestycjami budowlanymi od fazy PNB do PNU; 15 obiektów rocznie o powierzchni około 30.000 m 2.
  • Zarządzanie procesami negocjacyjnym, wybór wykonawców, dostawców, kierowników budów innych firm współpracujących.
  • Optymalizacja rozwiązań technicznych na etapie projektowania oraz realizacji. Współpraca z działem projektowym oraz działem projekt managerów.
  • Efektywne zarządzanie podległym zespołem wewnętrznym oraz podwykonawcami.
  • Koordynacja prac na budowie, kontrola i weryfikacja wykonanych robót, kontrola jakościowa i ilościowa robót budowlanych.
  • Nadzorowanie i koordynacja prac z zakresu prac wykończeniowych dla najemców i klientów (Fit-Out) w tym wsparcie techniczne najemców oraz wsparcie zespołu Projekt Managerów w zakresie informacji technicznych, Współpraca z działami technicznymi firm sieciowych.
  • Kontrola rozliczeń finansowych z kontrahentami i zapewnienie uruchomienia budynku w kontekście prawnym oraz technicznym, współpraca z działem kontrolingu.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane.
  • Wieloletnie doświadczenie po stronie Generalnego Wykonawcy.
  • Umiejętność zarządzania zespołem własnym oraz podwykonawców.
  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku budowlanego oraz rynku podwykonawców.
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego.
  • Doświadczenie w realizacji budów komercyjnych (dyskonty + retail parki) i wielorodzinnych.
  • Wysoko rozwinięte zdolności przywódcze.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu, umiejętność wyznaczania priorytetów.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej rozwijającej się firmie.
  • Dużą samodzielność.
  • Możliwość kształtowania miejsca pracy oraz wpływ na strukturę firmy.
  • Bezpośrednią współpracę z Zarządem.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy