Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu

  • Chełmno, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-03-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Medos zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej już od ponad 20 lat. Nasza pasja i zaangażowanie sprawia iż wciąż rozwijamy się i wprowadzamy coraz większą gamę produktów.
    Obecnie na polskim rynku zaopatrujemy 80% rodzimych producentów stolarki PCV i Aluminium, a nasze produkty znaleźć można w 42 krajach Europy, Azji oraz Ameryki Północnej i Południowej.

    Obecnie zatrudniamy ponad 400 osób. Trzon naszej produkcji stanowi nowoczesna odlewnia stopów aluminium oraz ZnAl, wtryskownia tworzyw sztucznych, malarnia proszkowa, galwanizernia, anodownia, tłocznia oraz obróbka mechaniczna stali i aluminium.

    Cały proces projektowania nowych produktów realizowany jest w naszej firmie, a wszystkie narzędzia wykonujemy we własnej narzędziowni.

    Ciągłe poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i produktów, nowoczesna technologia, szybka realizacja zamówień, orientacja na klienta, profesjonalna i efektywna załoga, wysokie standardy i przywiązywanie uwagi do każdego szczegółu to fundament naszej firmy.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chełmno

    Opis stanowiska:

    • Organizacja pracy działu
    • Zarządzanie podległym zespołem pracowników
    • Organizacja pracy biura i zapewnienie sprawnego funkcjonowania firmy
    • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych działu
    • Współtworzenie i realizacja krótko i długoterminowych planów strategicznych przedsiębiorstwa
    • Planowanie, tworzenie i udoskonalanie standardów obsługi Klienta

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i klientami
    • Duża samodzielność i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Prawo jazdy kat. B
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Umiejętność prowadzenia procesu rekrutacji

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w stabilnej, polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
    • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenie kwalifikacji oraz umiejętności interpersonalnych
    • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłane CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MEDOS z siedzibą w Chełmnie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.