Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu CNC

  • Oława, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2017-11-08

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Kompozyty Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: Kierownik działu CNC
Obowiązki :
  • Nadzór nad planem produkcji w dziale CNC
  • Nadzór nad obowiązującymi procedurami
  • Wprowadzanie w życie optymalizujących rozwiązań technologicznych
  • Optymalizacja procesów w dziale CNC
  • Współpraca z poszczególnymi działami produkcji firmy
  • Efektywne kierowanie zespołem w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Planowanie, organizowanie oraz nadzór nad wykonaniem pracy na wszystkich etapach procesu CNC i transportu wewnętrznego
  • Dobór, motywacja oraz regularna ocena pracowników
  • Nadzór nad właściwym wykorzystaniem powierzonego mienia w postaci wyposażenia technicznego
  • Tworzenie, optymalizacja i nadzór nad procedurami i instrukcjami dotyczącymi ogólnych zasad współpracy między działami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Umiejętność motywowania i zarządzania grupą pracowników poparte doświadczeniem
  • Umiejętności organizacyjne, zdolności przywódcze
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Znajomość obsługi maszyn CNC
  • Znajomość lub predyspozycje do poznania narzędzi do programowania maszyn CNC
  • Zdolności negocjacyjne, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności analityczne
  • Znajomość procesów produkcji nowoczesnych metod zarządzania
  • Doświadczenie w pracy w firmie stosującej narzędzia lean manufacturing
  • Zaawanasowana obsługa narzędzi MS Office i ERP
  • Szybkie przystosowanie się do zmian, zdolności interpersonalne
  • Silne nastawienie na zadania, stronę kosztową, determinacja w realizacji celów

Oferujemy:

  • Aktywny i pełen wyzwań rozwój zawodowy
  • Możliwość rozwijania umiejętności kierowniczych oraz cech przywódczych
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych
  • Stabilną i jednocześnie pełną wyzwań pracę w nowoczesnej branży
  • Umowę o pracę od razu bez pośrednika, na pełen etat
  • Stabilne wynagrodzenie, wysokie zarobki
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Programy lojalnościowe, nagrody za polecenie znajomym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się