Ta oferta pracy jest nieaktualna od 225 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu CNC

  • Oława, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 08.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kompozyty Sp. z o.o.

    Firma produkcyjna z branży tworzyw sztucznych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Oława
    Region: dolnośląskie
    Numer referencyjny: Kierownik działu CNC
    Obowiązki :
    • Nadzór nad planem produkcji w dziale CNC
    • Nadzór nad obowiązującymi procedurami
    • Wprowadzanie w życie optymalizujących rozwiązań technologicznych
    • Optymalizacja procesów w dziale CNC
    • Współpraca z poszczególnymi działami produkcji firmy
    • Efektywne kierowanie zespołem w osiąganiu wyznaczonych celów
    • Planowanie, organizowanie oraz nadzór nad wykonaniem pracy na wszystkich etapach procesu CNC i transportu wewnętrznego
    • Dobór, motywacja oraz regularna ocena pracowników
    • Nadzór nad właściwym wykorzystaniem powierzonego mienia w postaci wyposażenia technicznego
    • Tworzenie, optymalizacja i nadzór nad procedurami i instrukcjami dotyczącymi ogólnych zasad współpracy między działami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, techniczne
    • Umiejętność motywowania i zarządzania grupą pracowników poparte doświadczeniem
    • Umiejętności organizacyjne, zdolności przywódcze
    • Umiejętność pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji
    • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
    • Znajomość obsługi maszyn CNC
    • Znajomość lub predyspozycje do poznania narzędzi do programowania maszyn CNC
    • Zdolności negocjacyjne, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności analityczne
    • Znajomość procesów produkcji nowoczesnych metod zarządzania
    • Doświadczenie w pracy w firmie stosującej narzędzia lean manufacturing
    • Zaawanasowana obsługa narzędzi MS Office i ERP
    • Szybkie przystosowanie się do zmian, zdolności interpersonalne
    • Silne nastawienie na zadania, stronę kosztową, determinacja w realizacji celów

    Oferujemy:

    • Aktywny i pełen wyzwań rozwój zawodowy
    • Możliwość rozwijania umiejętności kierowniczych oraz cech przywódczych
    • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi informatycznych
    • Stabilną i jednocześnie pełną wyzwań pracę w nowoczesnej branży
    • Umowę o pracę od razu bez pośrednika, na pełen etat
    • Stabilne wynagrodzenie, wysokie zarobki
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole
    • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • Programy lojalnościowe, nagrody za polecenie znajomym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.