Kierownik działu Contact Center

Grupa Sunrise EnergyO firmie

Grupa Sunrise Energy

Okopowa 56/77

Warszawa

Grupa Sunrise Energy to jedna z najszybciej rozwijających się grup kapitałowych na rynku energii odnawialnej w Polsce. Firma zrzesza wyspecjalizowane podmioty, świadczące kompleksowe usługi i oferujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu inwestycji w fotowoltaikę.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Do stworzenia oraz prowadzenia stacjonarnego działu Contact Center poszukujemy kandydata, który:

  • Ma doświadczenie w zakresie zarządzania zarówno zespołem sprzedaży jak i wsparcia oraz obsługi min. 2 lata – głównie w sektorze B2C
  • Jest kreatywny i zmotywowany w dążeniu do celu
  • Potrafi planować oraz efektywnie organizować pracę
  • Potrafi przekazywać swoją wiedzę innym
  • Rozumie procesy sprzedażowe oraz wsparcie sprzedaży
  • Ma doświadczenie w efektywnym pozyskiwaniu leadów oraz potrafi nimi zarządzać
  • Zna specyfikę rynku e-commerce
  • Znajomość rynku fotowoltaiki będzie dodatkowym atutem

Zadania do wykonania:

  • Zbudowanie zespołu specjalistów do celów sprzedażowych (80% B2C, 20% B2B)
  • Przygotowanie zespołu do generowania baz leadowych w ramach grupy kapitałowej spółki
  • Zarządzanie leadami pozyskanymi z platformy sprzedażowej
  • Nadzór nad wysoką jakością obsługi oraz skutecznością sprzedaży online
  • Prowadzenie szkoleń oraz indywidualnych treningów on the job w zespole
  • Podnoszenie kompetencji zespołu
  • Prowadzenie działań mających na celu rozwój modeli biznesowych, oferty oraz obszarów działania mających na celu maksymalizację przychodu
  • Przejmowanie inicjatywy w obszarze działalności biura
  • Wsparcie przy prowadzeniu szkoleń wstępnych produktowych
  • Zarządzanie bazami danych
  • Monitorowanie, analiza oraz realizacja założeń
  • Opracowanie raportów do niezbędnych analiz
  • Monitorowanie procesów oraz optymalizacja działań
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki

Gwarantujemy:

  • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz opiekę medyczną
  • Stałe godziny pracy 09:00-17:00 od poniedziałku do piątku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji przy placu Konesera
Zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym możesz poznać wszystkie szczegóły.
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 ze zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy