Clinico Medical sp. z o.o.

Kierownik Działu Controllingu

Clinico Medical sp. z o.o.O firmie

  • Kocha 1, Błonie (pow. średzki)
    Błonie (pow. średzki), dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 16 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Kocha 1

Błonie (pow. średzki)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy działu Controllingu,

  • Przygotowywanie budżetów/prognoz oraz kontrola ich realizacji,

  • Raportowanie do Dyrektora Finansowego

  • Analiza rentowności planowanych i zrealizowanych inwestycji,

  • Raportowanie do Dyrektora Finansowego, cykliczne przygotowanie analiz i raportów na potrzeby zarządu

  • Rozwój i optymalizacja narzędzi raportowania (SAP BI) wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych,

  • Przygotowanie analiz ad hoc dla grupy/dywizji, zarządu, kierowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, controlling)

  • Ugruntowana wiedza z zakresu finansów i rachunkowości zarządczej

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Bardzo dobra znajomość SAP (moduł CO)

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży medycznej

  • Możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Rekrutera

3

Analiza CV oraz formularza aplikacyjnego przez Kierownika

4

Wstępna telefoniczna rozmowa rekrutacyjna

5

Spotkanie rekrutacyjne online i/lub w firmie

6

Informacja zwrotna dla uczestników spotkań rekrutacyjnych

7

Informacja zwrotna dla kandydatów o zakończeniu rekrutacji

Tak się u nas pracuje