Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu controllingu

  • Polkowice, Lubin, Legnica, Głogów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli jesteś zainteresowany pracą w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG, w przedsiębiorstwie produkującym metalowe stelaże siedzeń samochodowych do aut marek: Volkswagen, Seat oraz Skoda - to do Ciebie kierujemy naszą ofertę!

    Dajemy Ci szansę pracy w innowacyjnym, międzynarodowym i stabilnym przedsiębiorstwie!

    Miejsce pracy: Polkowice
    (umowa o pracę)

    Główne zadania:

    • współudział w realizacji celów przedsiębiorstwa,
    • współudział przy podejmowaniu decyzji oraz opracowaniu prognoz krótko- i długoterminowych oraz planów finansowych przedsiębiorstwa,
    • współpraca z gremiami i instytucjami finansowymi, reprezentowanie Dyrektorów zarządzających w kontaktach z lokalnymi i centralnymi instytucjami,
    • koordynacja przy opracowywaniu analizy sytuacji finansowej,
    • kontrola kosztów i inwestycji w strukturach firmy odnośnie do tj.: planów, budżetu i celów, procedur,
    • zarządzanie obszarem Controllingu,
    • współpraca z partnerami społecznymi w ramach prac komisji pracodawcy,
    • wsparcie przy opracowywaniu i zgłaszaniu wniosków o pomoc publiczną, komunikacja z odpowiednimi instytucjami lokalnymi, państwowymi i międzynarodowymi,
    • monitoring rentowności firmy (wzrost efektywności i produktywności).
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe, preferowane finanse, rachunkowość, controlling,
    • min. 5 lat doświadczenia w dziale controllingu,
    • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
    • umiejętność zarządzania procesami w trakcie przebiegu zmian / procesem zmiany w organizacji,
    • znajomość programu MS Office, SAP,
    • kompetencje analitycznego myślenia,
    • umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań,
    • wysokie umiejętności interpersonalne,
    • prawo jazdy kat.B.

    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie w firmie należącej do największego europejskiego producenta samochodów Volkswagen AG,
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
    • możliwość zdobycia interesujących doświadczeń,
    • indywidualne możliwości rozwoju zawodowego,
    • kontakt z nowymi technologiami,
    • bogaty pakiet benefitów pracowniczych (finansowe, pozafinansowe).