Oferta pracy

Kierownik Działu Controllingu

ISS Facility Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
ISS Facility Services Sp. z o. o jest liderem na Polskim rynku kompleksowej obsługi budynków. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, wsparcie administracyjne oraz obsługę techniczną. W Polsce firma działa od 1995 r. Naszą siłą są ludzie, zatrudniamy ponad 2500 pracowników.

W pracy kierujemy się takimi wartościami jak uczciwość, przedsiębiorczość, odpowiedzialność i jakość.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za departament controllingu finansowego, budowa silnego i efektywnego zespołu, nadzór nad niezależnością kontrolerów finansowych
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość cyklicznego raportowania grupowego i lokalnego
  • Prowadzenie analiz i weryfikacja informacji finansowych, kontrola P&L, capex, należności, rozliczeń międzyokresowych, analizowanie odchyleń, umiejętność wyszukiwania błędów, nieoczekiwanych trendów, monitoring obiegu dokumentów, wysokości rezerw
  • Wsparcie Zarządu w decyzjach strategicznych, w procesie budżetowania i prognozowania P&L, cash-flow i bilansu
  • Budowanie świadomości procesów finansowych w dziale operacji, egzekwowanie wzajemnych ustaleń, wsparcie merytoryczne i prowadzenie komunikacji w strategicznych obszarach
  • Współpraca z zespołem controllingu biznesowego

Oczekiwania:

  • Minimum 7-8 letnie doświadczenie zawodowe, w tym jako kierownik controllingu finansowego – warunek konieczny, preferowana znajomość branży FM
  • Umiejętność przejęcia inicjatywy i bycia liderem, odpowiedzialność, chęć zmiany stanu zastanego i podejmowania wyzwań
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, asertywność, umiejętność formułowania zrozumiałych komunikatów i oczekiwań
  • Silna orientacja na zrozumienie istniejących procesów biznesowych, zdolności analityczne i chęć zdobywania nowej wiedzy
  • Zaawansowana wiedza finansowa, umiejętność analizy dokumentów i umów, praktyczna znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości i MSR/MSSF
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (VBA, makra) i Power Point
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość systemu księgowego Navision

Oferujemy:

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole
  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy