Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Części i Akcesoriów

PlichtaO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Plichta

Droga Krajowa 91 90

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu strategii działu części Grupy Plichta

  • Odpowiedzialność za realizację założonych planów i działań w zakresie wskaźników jakościowych i ekonomicznych, a także wytycznych Importera

  • Kształtowanie budżetów wynagrodzeń

  • Nadzorowanie wyników pracy w tym prowadzenie analiz i ewidencji bieżących

  • Motywacja zespołu

  • Praca nad podnoszeniem kwalifikacji pracowników zgodnie ze ścieżką szkoleniową

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • Odpowiedzialność , konsekwencja działania i upór w dążeniu do realizacji założonych celów

  • Umiejętność motywowania zespołu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w nowym obiekcie przy ul. Marynarki Polskiej 90

  • System szkoleń

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi