Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Części Zamiennych

Raitech Sp. z o.oO firmie

Raitech Sp. z o.o

Droga Krajowa 25 41

Brzoza (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • W ramach obsługi posprzedażowej poszukujemy Kierownika Działu Części Zamiennych, która pokieruje działem w ramach całej firmy i będzie koordynowała 8 oddziałami zamiejscowych.

  • koordynowanie i nadzór nad funkcjonowaniem działu części w ramach całej firmy

  • ścisła współpraca z działem serwisu oraz działem sprzedaży maszyn

  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami

  • koordynacja i nadzór nad wszystkimi procesami w dziale

  • realizacja budżetu sprzedaży w regionach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży części zamiennych

  • mile widziana znajomość branży rolniczej lub pokrewnej

  • znajomość zarządzania gospodarką magazynową

  • wysoki poziom komunikatywności

  • umiejętność w zarządzaniu zespołem ludzi

  • nastawienie na osiąganie celów

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • praca w dużej rozwijającej się firmie

  • udział w profesjonalnych szkoleniach

  • praca z nowoczesną techniką rolniczą

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy