Ta oferta pracy jest nieaktualna od 115 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Części Zamiennych

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 29.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Duda-Cars S.A, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na polskim rynku samochodowym marek premium. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej firmy wyślij swoją aplikację. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Do naszego zespołu zlokalizowanego w oddziale w Poznaniu poszukujemy
    Kierownika Działu Części Zamiennych

    Główne zadania na stanowisku:

    • zarządzanie grupą ok. 15 osób (sprzedawcy i magazynierzy działu części oraz specjalista sprzedaży zewnętrznej),
    • organizowanie pracy podległego zespołu – ewidencja i rozliczanie czasu pracy, nadzór nad dyscypliną pracy, odpowiedzialność za rozwój i motywowanie pracowników,
    • udział w kreowaniu strategii funkcjonowania i rozwoju działu części zamiennych,  w tym optymalizacja kompetencji i zasobów zespołu do aktualnych potrzeb Spółki,
    • usprawnianie działań magazynu pod względem optymalizacji i standaryzacji przepływu materiałów i informacji,
    • opracowanie i raportowanie ustalonych wskaźników, zgodnie ze standaryzacją MBPL,
    • terminowe wykonywanie zadań – cele dzienne, tygodniowe, miesięczne etc. w podległym obszarze przyjęć oraz wysyłek części, zapewnienie zgodności fizycznych stanów magazynowych,
    • pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem obowiązujących procedur w powierzonym obszarze zgodnie z wymogami prawa.

    Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

    • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Części Zamiennych,
    • znajomość zagadnień i uwarunkowań prawnych prowadzenia ewidencji magazynowej,
    • wysokie umiejętności zarządzania podległym zespołem, umiejętność podejmowania decyzji, motywowania pod kątem realizacji celów strategicznych Spółki oraz skutecznego rozwiązywania napotykanych problemów merytorycznych,
    • umiejętność prowadzenia efektywnych, regularnych spotkań wewnątrz-działowych,
    • umiejętność budowania współpracy z działami powiązanymi,
    • umiejętność i doświadczenie w efektywnej pracy pod presją czasu,
    • otwartość na zmiany i adaptacja do tych zmian,
    • wykształcenie wyższe kierunkowe preferowane techniczne  branżowe,
    • umiejętność pracy na programach magazynowych i MS Excel,
    • gotowość do pracy w elastycznym grafiku zadań oraz kilkudniowych podróży służbowych,
    • prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży motoryzacyjnej i stacji ASO
    • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego  w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy :

    • umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku i bardzo dynamicznym rozwoju w przyjaznej i partnerskiej atmosferze,
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, kreatywną pracę w ambitnym zespole, ambitne wyzwania zawodowe i udział w wielu ciekawych projektach nastawionych na systemowe, nowoczesne rozwiązania,
    • stałe wynagrodzenie i system premiowy proporcjonalny do osiąganych wyników ilościowych i jakościowych,
    • stały rozwój zawodowy i systematyczny system szkoleń zawodowych podnoszących kompetencje,
    • elastyczne godziny pracy i szeroką ofertę socjalną: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne  Medicover , karty Multisport, dofinansowanie szkoleń, etc.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dokumenty prosimy uzupełnić klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji prowadzonych w Duda Cars  S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    bottom