Ta oferta pracy jest nieaktualna od 93 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Części Zamiennych w Serwisie samochodowym

  • Poznań, Gądki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 2018-07-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy:
    Raben Transport Sp. z o.o.
    Oddział:
    Gądki k/Poznania
    Numer referencyjny:
    KZ/FTS/05/2018

    Obowiązki na stanowisku:

    • zarządzanie grupą podległych Pracowników (Sprzedawcy, Specjaliści i Magazynierzy Działu Części Zamiennych oraz Mobilni Sprzedawcy Części Zamiennych)

    • planowanie i optymalizacja pracy podległego Zespołu

    • budowanie strategii i rozwoju Działu Części Zamiennych

    • optymalizacja pracy Działu Części Zamiennych w zakresie zapasów magazynowych, przepływu materiałów i informacji

    • realizacja celów sprzedażowych oraz wskaźników powiązanych z funkcjonowaniem podległego działu

    • raportowanie pracy działu zgodnie z przyjętym standardem

    • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów oraz działań konkurencji

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków

    • umiejętności zarządzania podległym Zespołem, rozwiązywania problemów oraz podejmowania trafnych decyzji

    • motywowanie podległego Zespołu pod kątem realizacji celów

    • znajomości rynku części zamiennych

    • znajomości zagadnień gospodarki magazynowej

    • odpowiedzialności i konsekwencja we wprowadzaniu zmian oraz osiąganiu wyników

    • współpraca z pozostałymi działami firmy

    • umiejętności pracy pod presją czasu

    • znajomości programów magazynowych oraz pakietu MS Office

    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Serwisie samochodowym o ugruntowanej pozycji na rynku

    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

    • atrakcyjny system wynagradzania oraz pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych

    • niezbędne narzędzia pracy

    Grupa Raben respektuje procedury Equal Opportunity Employer (EOE). Przy wyborze i awansie pracowników nie stosuje się kryteriów dotyczących wieku, rasy, koloru skóry, płci (w tym ciąży i wychowania dziecka), pochodzenia etnicznego i narodowego, orientacji seksualnej i stanu zdrowia; uwzględniane są jedynie wiedza, doświadczenie i umiejętności. Zasady te dotyczą także nawiązania i rozwiązania stosunku pracy, warunków zatrudnienia, awansowania oraz dostępu do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

    Prosimy o dołączenie klauzuli (najedź myszką, by wyświetlić):

    Przed wysłaniem aplikacji prosimy o zapoznanie się z zasadami  administrowania i przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji, które znajdziesz KLIKAJĄC TUTAJ.

    Prosimy o dołączenie klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

    W przypadku chęci pozostawienia aplikacji na potrzeby przyszłych postępowań rekrutacyjnych prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli (opcjonalnie):
    „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Grupę Raben.”