Ta oferta pracy jest nieaktualna od 263 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Części Zamiennych w Serwisie samochodowym

  • Poznań, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kierownik Działu Części Zamiennych w Serwisie samochodowym
    Miejsce pracy: Poznań (okolice)
    nr ref.: KMCE/GAD/PP/02

    Obowiązki na stanowisku:

    • zarządzanie grupą podległych Pracowników (Sprzedawcy, Specjaliści i Magazynierzy Działu Części Zamiennych oraz Mobilny Sprzedawca Części Zamiennych)
    • planowanie i optymalizacja pracy podległego Zespołu
    • budowanie strategii i rozwoju Działu Części Zamiennych
    • optymalizacja pracy Działu Części Zamiennych w zakresie zapasów magazynowych, przepływu materiałów i informacji
    • realizacja celów sprzedażowych oraz wskaźników powiązanych z funkcjonowaniem podległego działu
    • raportowanie pracy działu zgodnie z przyjętym standardem
    • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących branży, klientów oraz działań konkurencji

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
    • umiejętności zarządzania podległym Zespołem, rozwiązywania problemów oraz podejmowania trafnych decyzji
    • motywowanie podległego Zespołu pod kątem realizacji celów
    • znajomość zagadnień prowadzenia ewidencji magazynowej
    • odpowiedzialność i konsekwencja we wprowadzaniu zmian oraz osiąganiu wyników
    • współpraca z pozostałymi działami firmy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • znajomość programów magazynowych oraz pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w Serwisie samochodowym o ugruntowanej pozycji na rynku
    • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
    • atrakcyjny system wynagradzania oraz pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych
    • niezbędne narzędzia pracy