Oferta pracy

Kierownik Działu Depot

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Hutnicza 16

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy działu depotów kontenerowych, odpowiedzialność za wyniki i efektywność

  • negocjacje i współpraca z terminalami i depotami zewnętrznymi na terenie całej Europy

  • współpraca z kontrahentami polskimi i zagranicznymi

  • kompletowanie i analizowanie danych dot. ruchów kontenerów

  • współpraca z działem handlowym w zakresie ofertowania sprzedaży kontenerów nowych i używanych

  • negocjacje zakupu kontenerów od dostawców

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie repozycjonowania kontenerów, także w ramach transportu intermodalnego w Polsce i Europie

  • raportowanie pracy działu bezpośrednio do Zarządu spółki

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu flotą kontenerów, ich składowaniu, utrzymaniu i repozycjonowaniu

  • wiedza z zakresu budowy, inspekcji i napraw kontenerów

  • wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych

  • doświadczenie w zakresie transportu intermodalnego i organizacji repozycjonowania kontenerów

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się firm logistycznych w Polsce

  • realny wpływ na rozwój działu i tworzenie strategii organizacji

  • możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • dostęp do firmowych benefitów (multisport, ubezpieczenie grupowe, pakiety szkoleń, imprezy integracyjne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Langowski Logistics to polska firma rodzinna, specjalizująca się w spedycji i logistyce międzynarodowej od 2004 roku. Zespół ponad 200 specjalistów z branży świadczy usługi transportowe i magazynowe na najwyższym poziomie, dostarczając ładunki klientów do dowolnego miejsca na Ziemi. Własna Agencja Celna, pięć własnych magazynów składowo-przeładunkowych na terenie Polski oraz sieć ponad 1500 Agentów na całym świecie wyróżniają firmę na tle konkurencji.

Przewiń do profilu firmy