Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu ds. Jakości - branża meblarska

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MEBLE WÓJCIK

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Elbląg

    Zakres obowiązków:

    • stała optymalizacja, utrzymanie i nadzór nad dokumentacją systemową w zakresie procedur i zapisów systemowych
    • przeprowadzanie audytów wewnętrznych, ustalanie działań korygujących
    • monitorowanie i ciągła optymalizacja wskaźników jakościowych i reklamacyjnych
    • współpraca z działem produkcji i technologii w celu udoskonalania nowych produktów
    • organizacja i aktywny udział podczas audytów certyfikujących i klientowskich
    • planowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników z obszaru kontroli jakości
    • współpraca z klientami w ramach zagadnień jakościowych
    • opracowywanie dokumentacji jakościowej klientów zewnętrznych
    • zarządzanie podległym zespołem

    Oczekiwania:

    • dobra znajomość zagadnień z zakresu metodologii kontroli jakości oraz SZJ
    • znajomość konstrukcji mebli skrzyniowych
    • znajomość procesów technologicznych i materiałów występujących w produkcji mebli skrzyniowych
    • wykształcenie min. średnie lub wyższe (techniczne)
    • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie
    • znajomość obsługi komputera i oprogramowania MS Office
    • samodzielność i decyzyjność
    • umiejętność pracy zespołowej
    • prawo jazdy kat B

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • stabilną pracę w jednej z nowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm w branży meblarskiej
    • dobre warunki pracy (nowoczesne wyposażenie i standardy pracy, pakiet medyczny)
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Aplikacje prosimy kierować za pomocą przycisku.

    Możliwy kontakt osobisty w Dziale HR, na ul. Mazurskiej 45 w Elblągu

    PROSIMY W TREŚCII APLIKACJI REKRUTACYJNYCH UMIESZENIE PONIŻSZEJ KLAUZULI:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.