Oferta pracy

Kierownik Działu Dystrybucji

PEKAESO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Właściwe planowanie procesu dystrybucji krajowej (przesyłki drobnicowe oraz częściowe)

  • Nadzór oraz optymalizacja kosztów transportów

  • Utrzymanie odpowiedniej jakości oferowanego serwisu

  • Dobór, nadzór oraz rozliczanie z zadań współpracujących firm przewozowych

  • Nadzór nad jakością i efektywnością procesów terminalowych w ramach cross docku drobnicowego

  • Zarządzanie zespołem pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy wymagającej zarządzania procesem transportowym/dystrybucyjnym

  • Wysokie umiejętności zarządzania zespołem: umiejętność motywowania, utrzymywania zaangażowania pracowników

  • Doskonała organizacja pracy oraz ustalania priorytetów

  • Nastawienie na realizację przyjętych celów

  • Efektywność działania w dynamicznym środowisku pracy

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

  • Nastawienie na skuteczne rozwiązywanie problemów oraz otwartość na zmiany

  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • Znajomość programów TMS i SPEED będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie min. Średnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).

  • Program szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy