Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Dystrybucji

Grupa GeisO firmie

  • Masłów Pierwszy (pow. kielecki)
    Masłów Pierwszy (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem - Dyspozytorzy i Magazynierzy (do 10 osób)
  • Organizacja i optymalizacja dystrybucji lokalnej w zakresie operacyjnym i kosztowym
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów
  • Koordynowanie współpracy zespołu z innymi działami w Spółce
  • Pozyskiwanie, selekcja oraz prowadzenie rozliczeń finansowych dostawców usług transportowych.
  • Realizowanie założeń budżetowych
  • Nadzór nad prawidłowością procesów magazynowych
  • Dbałość o dobry wizerunek firmy
  • Raportowanie wskaźników jakościowych i kosztowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży TSL, w tym doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • Bardzo dobra znajomość branży TSL i prawa przewozowego
  • Praktyczna znajomość lokalnego rynku dostawców usług transportowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i dostawcą usług
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność planowania i bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu.
  • Konsekwencji w działaniu oraz zorientowania na wyniki.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie TSL
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Zatrudnienie bez okresu próbnego, w oparciu o umowę o pracę
  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie)
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na pełen etat.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 19 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. Obecnie, z uwagi na intensywny rozwój poszukujemy: Kierownik Działu Dystrybucji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydami.

Kierownik Działu Dystrybucji, Masłów Pierwszy (pow. kielecki)