Oferta pracy

Kierownik Działu Dystrybucji

Grupa Geis

  • Masłów Pierwszy (pow. kielecki)

    Masłów Pierwszy (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem - Dyspozytorzy i Magazynierzy (do 10 osób)

  • Organizacja i optymalizacja dystrybucji lokalnej w zakresie operacyjnym i kosztowym

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów

  • Koordynowanie współpracy zespołu z innymi działami w Spółce

  • Pozyskiwanie, selekcja oraz prowadzenie rozliczeń finansowych dostawców usług transportowych.

  • Realizowanie założeń budżetowych

  • Nadzór nad prawidłowością procesów magazynowych

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

  • Raportowanie wskaźników jakościowych i kosztowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży TSL, w tym doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

  • Bardzo dobra znajomość branży TSL i prawa przewozowego

  • Praktyczna znajomość lokalnego rynku dostawców usług transportowych

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i dostawcą usług

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność planowania i bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu.

  • Konsekwencji w działaniu oraz zorientowania na wyniki.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie TSL

  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań

  • Zatrudnienie bez okresu próbnego, w oparciu o umowę o pracę

  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę na pełen etat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 19 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. Obecnie, z uwagi na intensywny rozwój poszukujemy: Kierownik Działu Dystrybucji.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydami.