Ta oferta pracy jest nieaktualna od 102 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Ekonomicznego i Kontrolingu

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 13.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Katowickie Wodociągi S.A.

    Katowickie Wodociągi S.A. to spółka miejska świadcząca usługi w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Katowice. Eksploatuje ponad 1000 km sieci wodociągowej i 750 km sieci kanalizacyjnej, prowadzi również eksploatację czterech oczyszczalni ścieków. Aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Działu Ekonomicznego i Kontrolingu.

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    1. Uczestnictwo w procesie tworzenia budżetów i prognozowania finansowego,
    2. Opracowywanie planów rzeczowo-finansowych Spółki,
    3. Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, Urzędu Miasta oraz innych instytucji,
    4. Kontrolowanie realizacji budżetów, przepływów pieniężnych, inwestycji i kosztów,
    5. Rozwój narzędzi kontrolingowych,
    6. Kalkulacje kosztowe,
    7. Wykonywanie analiz problemowych i porównawczych dotyczących całokształtu działalności Spółki,
    8. Sporządzanie wniosków o zatwierdzanie taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

    Wymagania:

    1. Wykształcenie: wyższe magisterskie ekonomiczne lub finansowe,
    2. Co najmniej 3 lata stażu pracy na stanowisku kierowniczym (kierownik działu ekonomicznego, kierownika działu kontrolingu, działu finansowego),
    3. Wiedza na temat rachunkowości zarządczej i finansowej,
    4. Długoletnie doświadczenie zawodowe w przygotowywaniu i kontrolowaniu budżetów,
    5. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela).

    Oferujemy:

    1. Stabilne warunki zatrudnienia,
    2. Możliwość rozwoju zawodowego wraz z rozwojem Spółki,
    3. Dużą samodzielność w działaniu,
    4. Niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.