Oferta pracy

Kierownik Działu Eksploatacji

GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

Marii Skłodowskiej-Curie 3a

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania obszaru technicznego Uczelni,

  • przygotowywanie harmonogramu i budżetu branżowych prac eksploatacyjnych,

  • koordynacja prac eksploatacyjnych, kontrola i weryfikacja wykonanych robót, kontrola jakościowa i ilościowa robót oraz weryfikacja zgodności z harmonogramem oraz budżetem,

  • zapewnienie i odpowiedzialność za prowadzenie eksploatacyjnej dokumentacji formalno-prawnej (awarii, przeglądów, serwisów i napraw) zgodnie z najlepszymi standardami i wymogami prawnymi,

  • organizacja pracy sekcji, w tym zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem oraz wykonawcami,

  • współpraca przy koordynacji z wewnętrznymi jednostkami GUMed w zakresie prowadzonych inwestycji/remontów oraz udział w komisjach odbiorowych,

  • współpraca z dostawcami mediów w zakresie zapewnienia ciągłości realizacji dostaw oraz zarządzanie gospodarką energetyczną i wodno-ściekową,

  • stosowanie zasad i procedur w zakresie dokonywania zakupów i zamówień na dostawy towarów, realizację robót i wykonywanie usług, zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych,

  • koordynacja postępowań przetargowych oraz projektów dofinansowanych z instytucji zewnętrznych w zakresie powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe związane z budową lub eksploatacją sieci sanitarnych i/lub energetyczną, w tym minimum 2 lata na stanowisku kierowniczym,

  • teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień wod.-kan. tj. gospodarki wodno-ściekowej, warunków eksploatacji urządzeń, sieci wod.-kan.,

  • znajomość przepisów technicznych dotyczących eksploatacji i konserwacji instalacji elektrycznych, teletechnicznych, sanitarnych, gazowych i transportu bliskiego,

  • doświadczenie w eksploatacji obiektów (serwisowanie, remonty, przeglądy), w tym przygotowaniu i realizacji modernizacji systemów budynkowych,

  • praktyczna znajomość ustawy prawo zamówień publicznych,

  • biegła znajomość i posługiwanie się narzędziami do koordynacji i nadzoru nad realizacją prac (MS Office, MS Project, AutoCAD, NORMA lub podobne),

  • umiejętność współpracy i komunikacji, dokładność, sumienność oraz zdyscyplinowanie organizacyjne, czasowe i budżetowe,

  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w instytucjach państwowych (w tym spółkach skarbu państwa) lub obiektach badawczo-rozwojowych,

  • uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej/sanitarnej.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pracę w najlepszej uczelni medycznej w Polsce, posiadającej status uczelni badawczej,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach obejmowanego stanowiska,

  • benefity dla rodziców,

  • atrakcje kulturalne i sportowe,

  • wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • bezzwrotne zapomogi

Zasady aplikowania:

  • osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku APLIKUJ,

  • termin nadsyłania aplikacji to 20.08.2021 r.,

  • aplikacje nadesłane w okresie pomiędzy terminem nadsyłania aplikacji, a końcem publikacji ogłoszenia, mogą zostać zakwalifikowane do procesu rekrutacji,

  • uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.