Oferta pracy

Kierownik Działu Eksploatacji i Remontów

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola MarcinkowskiegoO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie ciągłości pracy infrastruktury technicznej Szpitala;
  • organizowanie prac związanych z usuwaniem występujących awarii;
  • planowanie okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń technicznych;
  • inicjowanie rozwiązań optymalizujących koszty eksploatacji budynków, sieci i urządzeń;
  • wdrożenie systemów informatycznych wspierających działalność techniczno-eksploatacyjną;
  • nadzorowanie prac zlecanych podmiotom zewnętrznym w zakresie obsługi technicznej Szpitala;
  • opracowywanie dokumentacji przetargowej na roboty budowlane i usługi z zakresu eksploatacji;
  • kosztorysowanie realizowanych zadań remontowych i inwestycyjnych;
  • prowadzenie sprawozdawczości z zakresu eksploatacji i szczegółowej ewidencji urządzeń technicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne potwierdzone dyplomem inżyniera;
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z eksploatacją i obsługą obiektów;
  • uprawnienia SEP, G1 (elektryczne w zakresie eksploatacji i dozoru bez ograniczeń) - wymagane, G2 i G3 (ciepłownicze i gazownicze w zakresie eksploatacji i dozoru) – będą dodatkowym atutem;
  • znajomość obowiązujących regulacji prawnych w zakresie działalności leczniczej, prawa zamówień publicznych oraz przepisów dotyczących BHP, dozoru, eksploatacji i zabezpieczenia przeciwpożarowego obiektów użyteczności publicznej;
  • dyspozycyjność w przypadku awarii oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań;
  • pakiet dodatków pozapłacowych – ZFŚS, w tym dofinansowanie karty MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy