Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Eksploatacji Obiektów

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuO firmie

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Fredry 10

Poznań

zatrudni
Kierownika Działu Eksploatacji Obiektów

Zakres zadań na stanowisku:

  • pełnienie roli Administratora wszystkich obiektów należących do Uniwersytetu
  • nadzór nad utrzymaniem sprawności technicznej budynków i urządzeń technicznych
  • zarządzanie zespołem pracowników wykonujących naprawy oraz drobne remonty pomieszczeń – koordynowanie, kontrola realizacji zadań, motywowanie do pracy, rozliczenia czasu pracy, opracowywanie grafików pracy
  • optymalizacja procesu zakupów materiałów eksploatacyjnych
  • współpraca z Zarządem w zakresie opracowywania i realizacji budżetów Działu
  • nadzór nad rozliczeniami finansowymi poniesionych wydatków
  • raportowanie z wykonanych działań
  • wskazywanie propozycji modernizacji technicznych budynków do projektów planów rocznych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne z zakresu utrzymania technicznego i zarządzania nieruchomościami branży FM
  • 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku oraz w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność szacowania kosztów napraw i prac remontowych, czytania i analizy rysunków technicznych
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • kreatywność, innowacyjność i inicjatywa
  • zaangażowanie, samodzielność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez przycisk APLIKUJ.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika Działu Eksploatacji Obiektów oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jednocześnie oświadczam, że udzielam zgody dobrowolnie oraz że zapoznałem/am się z załączoną w ofercie pracy klauzulą informacyjną.”

Ogłoszenie archiwalne