Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Eksploatacji Sieci Wodociągowej i Produkcji Wody

MIEJSKIE WODOCIĄGI I KANALIZACJA W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU sp. z o.o.

8 850 brutto / mies.
  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i odpowiedzialność nad realizacją zadań związanych z eksploatacją sieci wodociągowej oraz urządzeń uzdatniania i produkcji wody,

  • Realizacja zadań inwestycyjnych w zakresie budowy sieci i instalacji wodociągowych,

  • Realizacja umów z odbiorcami w zakresie dostarczania w sposób ciągły wody spełniającej wymogi sanitarne, zgodnie z oczekiwaniami odbiorców,

  • Nadzór nad realizacją usług w zakresie budowy i remontów sieci wodociągowych,

  • Nadzór nad usuwaniem awarii urządzeń wodociągowych,

  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych w zakresie objętym działalnością Działu Eksploatacji Sieci Wodociągowej i Produkcji Wody,

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizowanych zadań,

  • Współpraca podczas przygotowywania dokumentacji przetargowych,

  • Sporządzanie i uzgadnianie dokumentacji technicznych w zakresie objętym działalnością Działu Eksploatacji Sieci Wodociągowej i Produkcji Wody,

  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,

  • Nadzór nad prawidłową organizacją czasu pracy podległych pracowników, przestrzeganiem dyscypliny pracy, terminowym wykonywaniem obowiązków służbowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • praco jazdy kat. B

  • min. 5 lat doświadczenia związanego z remontami lub eksploatacją i utrzymaniem sieci wod-kan w obszarze związanym z zakresem zadań,

  • doświadczenie w kierowaniu pracownikami

  • bardzo dobry poziom kompetencji w zakresie przydzielonych zadań

  • bardzo dobry poziom kompetencji interpersonalnych oraz umiejętności menadżerskich (planowanie, delegowanie, organizowanie, motywowanie, nadzór)

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie prowadzenia robót związanych z pracami na sieci wodociągowej oraz posiadanie uprawnień do obsługi urządzeń energetycznych z grupy G2 i G3 ( dozorowych).

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia,

  • pracę na pełny etat,

  • atrakcyjne warunki socjalne,

  • dodatkowe świadczenia ( premie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, karty multisport)

O nas

Zgodnie z zapisem w Krajowym Rejestrze Sądowym nr 0000052765 przedmiotem działalności Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. jest:

Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody, PKD 36.00.Z,

Odprowadzanie i oczyszczanie ścieków, PKD 37.00.Z,

Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych, PKD 42.21.Z,

Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane, PKD 42.99.Z,

Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej nie sklasyfikowane, PKD 43.99.Z,

Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne, PKD 71.12.Z,

Pozostałe badania i analizy techniczne, PKD 71.20.B.