Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Eksportu

Intenson Spółka AkcyjnaO firmie

Intenson Spółka Akcyjna

Bukowińska 22

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii oraz planów sprzedaży eksportowej Spółki;
  • rozwój istniejącej sieci sprzedaży;
  • pozyskiwanie nowych klientów w kanale eksportu;
  • utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami;
  • negocjowanie warunków transakcji oraz ustalenie warunków współpracy;
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dot. klientów i konkurencji;
  • kierowanie pracą podległych pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w sprzedaży w branży spożywczej FMCG;
  • biegła znajomość j. angielskiego;
  • znajomość innych języków -niemieckiego i/lub hiszpańskiego - będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych i zawierania kontraktów zagranicznych;
  • dyspozycyjność związana z wyjazdami zagranicznymi;
  • dobra znajomośći obsługi komputera oraz programów MS Office.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków;
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • program grupowego ubezpieczenia na życie;
  • prywatną opiekę zdrowotną i kartę multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata

O nas

Jesteśmy liderem rynku zdrowej żywności, producentem, który dynamicznie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Naszą misją jest propagowanie zdrowego żywienia.

W codziennej pracy kierujemy się zasadami otwartości i współpracy. Satysfakcja klientów jest dla nas nadrzędnym celem, dlatego skupiamy się również na innowacjach, które wpłyną korzystnie na zdrowie i tryb życia naszych klientów.

Staramy się tworzyć dobrą atmosferę pracy opartą na swobodnej komunikacji.

Kierownik Działu Eksportu, Bukowińska 22, Mokotów, Warszawa