Oferta pracy

Kierownik Działu Eksportu

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizowanie strategii sprzedaży na rynek Wschodni
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Poszukiwanie nowych oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz podejmowanie decyzji mających na celu maksymalizację sprzedaży
  • Udział w zagranicznych targach branżowych i spotkaniach z klientami
  • Monitorowanie trendów na rynku i działań konkurencji

Oczekiwania

  • Doświadczenie w sprzedaży zagranicznej w branży wyposażenia wnętrz na rynek wschodni – warunek konieczny
  • Zaawansowana znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
  • Doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne benefity pozapłacowe
  • Pracę nastawioną na długofalową współpracę w renomowanej firmie będącej liderem w branży
  • Pracę pełną wyzwań, dynamiki i ciągłego rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne