Oferta pracy

Kierownik Działu Ekstruzji

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Dzierżoniów, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Kierownik Działu EkstruzjiNumer ref.: KDE/WH
Obowiązki:
  • procesów technologicznych i produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • nadzorowanie eksploatacji maszyn i urządzeń,
  • analizowanie oraz reagowanie na problemy na produkcji,
  • organizowanie pracy podległego zespołu,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP,
  • wdrażanie nowych maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (firmy produkcyjne),
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem,
  • obsługa komputera (MS Office).
Nasz klient oferuje:
  • dofinansowane ubezpieczenia zdrowotne (prywatna służba zdrowia) dla pracowników i ich rodzin,
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

Wpis KRAZ: 8162

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy