Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Działu Ekstruzji

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Masz doświadczenie w procesie ekstruzji i chciałbyś się rozwijać w tej dziedzinie? Zależy Ci na tym, aby mieć bezpośredni wpływ na rozwój firmy? Dołącz do zespołu rodzinnej spółki - poszukujemy Kierownika Działu Ekstruzji.

Kierownik Działu EkstruzjiNumer ref.: /50/08/2020/JM/53688
zadania
  • ścisła współpraca z działem Utrzymania Ruchu, Technicznym, Produkcji, Planowania, Jakości, Technologiem ekstruzji oraz Mistrzami pozostałych działów;
  • współpraca z serwisem zewnętrznym, wykonującym usługi w przydzielonym obszarze;
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacja;
  • organizacja i nadzór pracy operatów;
  • delegowanie i rozliczanie operatorów ze zleconych zadań;
  • nadzór nad zgłaszaniem awarii, napraw oraz przeglądów maszyny;
  • nadzór nad kontrolą jakości produkowanego detalu przy ścisłej współpracy z operatorami;
  • rozwiązywanie problemów jakościowych wyrobów związanych z niedomaganiem maszyny;

oczekujemy
  • wykształcenia technicznego;
  • min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym;
  • znajomości systemów zarządzania produkcją;
  • doświadczenia przy ekstruderach;
  • bardzo dobrej znajomości technologii ekstruzji folii z tworzyw sztucznych;
  • uprawnienia SEP G1 do 1KV;
  • mile widziane doświadczenie w branży opakowaniowej

oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inna preferowana przez Kandydata forma zatrudnienia;
  • możliwości rozwoju w firmie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpośredni wpływ na rozwój spółki;
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • bogaty pakiet benefitów: m.in. wyjazdy integracyjne, wyjścia do teatrów, paczki na święta, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • rodzinna, niekorporacyjna atmosfera

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne