Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu

Go Sport Polska Sp. z o.o.O firmie

Go Sport Polska Sp. z o.o.

Pułkownika Stanisława Dąbka 152

Elbląg

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Dołączając do nas będziesz odpowiedzialny przede wszystkim za pracę swojego zespołu oraz realizację wyznaczonych celów.

To właśnie Ty możesz mieć realny wpływ na rozwój naszej marki!

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Wiedza z zakresu zarządzania zespołem
  • Wewnętrzna motywacja do osiągania wyników
  • Wykształcenie wyższe lub bycie w trakcie studiów

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży sportowej
  • Znajomość specyfiki lokalnego rynku sportowego oraz konkurencji.

To oferujemy

  • Elastyczny grafik
  • Profesjonalne szkolenia oraz testy sprzętu sportowego nowych kolekcji
  • Zniżki pracownicze
  • Karta Multisport
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z prywatnego ubezpieczenia na życie

GO SPORT to jedna z największych sieci sklepów sportowych w Europie. W Polsce Go Sport obecny jest od 1998 roku, a od października 2019 jest częścią grupy kapitałowej Sportmaster Operation, lidera na rynkach Europy wschodniej i Azji.

Kierownik Działu, Pułkownika Stanisława Dąbka 152, Elbląg