Kierownik Działu Elektrycznego

  • Brodnica, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Brodnica

    OBOWIĄZKI

    • Zarządzanie pracą działu oraz podległymi pracownikami
    • Planowanie pracy działu zgodnie z przygotowanym harmonogramem
    • Zapewnienie sprawności urządzeń elektronicznych + media
    • Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
    • Dbanie o terminowość i wysoką jakość prowadzonych projektów
    • Nadzór nad projektami działu elektrycznego na wszystkich etapach (przygotowanie, zakup i realizacja)
    • Kontrola realizacji budżetu działu
    • Dbanie o rozwój członków zespołu

    WYMAGAMY

    • Wykształcenie wyższe techniczne, elektryczne lub energetyczne
    • Uprawnienia energetyczne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność zarządzania zespołem ludzi
    • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
    • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność
    • Umiejętności przywódcze i decyzyjne

    OFERUJEMY

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Wsparcie doświadczonych pracowników
    • Kontakt z najnowszymi technologiami w branży
    • Dodatkowe świadczenia, takie jak: prywatna opieka medyczna, pakiet fitness
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.