Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Działu Eventów i Rekreacji

  • Józefów (pow. otwocki), Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 04.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aquila Hotele Sp. z o.o. zarządzająca hotelem Holiday Inn Warszawa Józefów poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Józefów (pow. otwocki)

    Opis stanowiska

    • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami InterContinental Hotels Group w zakresie eventów,
    • Opracowywanie ofert, odpowiadania na zapytania Klientów,
    • Aktywna sprzedaż eventów imprez sportowych oraz koordynowanie ich przebiegu,
    • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników i firm eventowych,
    • Przygotowywanie raportów, zestawień, budżetów.

    Wymagania

    • Doświadczenie w sprzedaży i organizacji eventów oraz imprez sportowych,
    • Dobra znajomość jęz. angielskiego,
    • Wykształcenie wyższe, mile widziane AWF,
    • Obsługa komputera oraz znajomość programów graficznych,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania i organizacji,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pracę w międzynarodowej sieci hotelarskiej,
    • Szkolenia i rozwój zawodowy,
    • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aquila Hotele Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aquila Hotele Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.