Oferta pracy

Kierownik Działu Exportu

Harper Hygienics S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Harper Hygienics S.A. jest liderem wielu kategorii higienicznych i kosmetycznych na polskim rynku, oferującym produkty marek Cleanic, Kindii, Presto oraz producentem marek własnych dla polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Kierownik Działu ExportuNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą na rynkach zagranicznych w celu realizacji planów sprzedażowych oraz rozwoju rynków zagranicznych w tym:
    • przygotowanie i realizacja założonej strategii rynkowej (prognozy i plany sprzedażowe, portfolio produktowe, plany rozwoju rynków zagranicznych)
    • tworzenie i rewizja rocznych budżetów kosztowych działu
    • przygotowanie planów działań marketingowych dla rynków zagranicznych
    • nadzór nad realizacją planów sprzedaży oraz kosztów sprzedaży i marketingu
    • kontrola standardu dostępności produktów na rynku oraz prowadzenie działań
      związanych z utrzymaniem tego standardu
    • przygotowanie rekomendacji dla nowych marek/produktów na rynki
      zagraniczne
    • negocjowanie i egzekwowanie kontraktów z dystrybutorami i sieciami
      handlowymi
    • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
    • zarządzanie zespołem

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3 letnie doświadczenie w FMCG w Dziale Eksportu, mile widziane w branży Health&Beauty
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynków Ameryki Północnej i Południowej będzie dodatkowym atutem
  • Proaktywna postawa i silna orientacja na cel

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wpływ na rozwój firmy
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa. Moja zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia”

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie spółka Harper Hygienics S.A, z siedzibą w Warszawie: Aleje Jerozolimskie 142A, 02-305 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem 0000289345, NIP: 521-012-05-98.

Dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacyjnego.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy