Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Finansów

Przedsiębiorstwo Budowlane CZĘSTOBUD Damian Świącik

Aleja Bohaterów Monte Cassino 40

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dziesięcioosobowego zespołu (finansowo-księgowego)

  • Weryfikacja dotychczasowego modelu działań zespołu finansowo-księgowego oraz wdrożenie optymalizacji z wykorzystaniem narzędzi IT; optymalizacja wewnętrznych procedur działu

  • Opracowanie systemu raportowania/ kontrolingu finansowego dla zarządu

  • Tworzenie i realizowanie długoterminowej strategii działu finansów

  • Przygotowanie oraz nadzór nad wdrożeniem rocznych planów finansowych

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie kontroli wewnętrznej oraz współpraca z firmami audytorskimi, ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz organami podatkowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem finansami

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Nastawienie na realizację celów, oraz dynamizm w działaniu

  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem

Mile widziane

  • Znajomość branży budowlanej

  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP lub innych systemów IT

  • Posiadanie uprawnień i certyfikatów z zakresu finansów, takich jak ACCA, biegły rewident lub doradca podatkowy

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży budowlanej

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Laptop i telefon służbowy

  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony współpracowników

  • Umowę o pracę

  • Dużą decyzyjność i realny wpływ na rozwój firmy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Jesteśmy firmą wykonującą kompleksowe usługi budowlane. Nasze roczne przychody to ponad 200 milionów złotych. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym. Nasi kontrahenci to głównie instytucje publiczne. Siłą organizacji jest profesjonalna kadra, oraz szerokie kompetencje techniczne i budowlane. Współpracujemy z profesjonalnymi podwykonawcami. Stawiamy na dynamiczny rozwój oraz nowoczesne narzędzia pracy.

Przewiń do profilu firmy