Logo Pracuj.pl

Kierownik Działu Finansów / Finance Manager

Arche Consulting Sp z o.o.O firmie

  • Kędzierzyn-Koźle
    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad systemem księgowości i sprawozdawczości finansowej,
  • współtworzenie standardów i wpływ na rozwój systemu finansowego firmy,
  • opracowywanie i wdrażanie procedur polityki finansowej,
  • koordynacja okresowego raportowania do Grupy zgodnie z określonymi standardami rachunkowości,
  • nadzorowanie kosztów operacyjnych we wszystkich funkcjonalnych obszarach firmy,
  • nadzorowanie systemu zbierania i przepływu danych finansowych w firmie,
  • koordynacja procesu przygotowywania budżetu, jego realizacji oraz kontroli,
  • przygotowywanie krótkookresowych prognoz sprzedaży, kosztów, wyniku,
  • przygotowywanie i analizowanie kolejnych wersji budżetu oraz prognoz;
  • projektowanie i wdrażanie procedur kontroli zarządczej (planowanie, sprawozdawczość, rozliczanie z osiąganych wyników),
  • analiza odchyleń z wykonywanych budżetów,
  • kontrola i monitorowanie płynności finansowej firmy,
  • nadzór nad przygotowywaniem rocznego sprawozdania finansowego firmy,
  • współpraca z audytorami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi w zakresie przeprowadzanych audytów,
  • terminowe oraz prawidłowe raportowanie obowiązków sprawozdawczych oraz podatkowych,
  • współpraca i reprezentowanie firmy przed zewnętrznymi instytucjami finansowymi,
  • zarządzanie i rozwój kompetencji działu finansów.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość, Ekonomia,
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów w zakresie podatkowym (CIT, VAT, PIT),
  • doświadczenie w roli kierownika działu finansowego,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności zarzadzania zespołem.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę,
  • opiekę medyczną oraz pozostałe benefity,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Arche Consulting Sp z o.o.

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. FM/MBY

Kierownik Działu Finansów / Finance Manager, Kędzierzyn-Koźle