Oferta pracy

Kierownik działu Finansów i Kontrolingu

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe EKO-ZEC Sp. z o.o.O firmie

  • Energetyczna 7a, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe EKO-ZEC Sp. z o.o.

Energetyczna 7a

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu przygotowania i realizacji budżetu, prognozy zamknięcia roku, planów wieloletnich

  • Nadzorowanie i koordynowanie przygotowania miesięcznych raportów do Kontrolingu Grupy oraz innych zestawień na potrzeby Właściciela

  • Nadzorowanie i koordynowanie przygotowania wewnętrznych raportów zarządczych służących do podejmowania decyzji kierownictwu oraz organom Spółki

  • Nadzorowanie procesu księgowego zamknięcia miesiąca

  • Nadzór nad efektywnością przedsięwzięć biznesowych

  • Nadzorowanie przygotowania bieżących przepływów pieniężnych Spółki

  • Nadzór nad gospodarką magazynową Spółki

  • Nadzór nad wierzytelnościami i procesem windykacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym

  • Doświadczenie w służbach finansowo - księgowych min 3 lata, na kierowniczym stanowisku min 2 lata

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Obsługa komputera - pakietu MS Office (MS Excel; znajomość MS Access będzie dodatkowym atutem), otwartość na pracę w narzędziach Google

  • Wysoka zdolność analitycznego i perspektywicznego myślenia

  • Komunikatywność i otwartość na zmiany

  • Dyspozycyjność, sumienność i systematyczność w działaniu oraz skuteczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę

  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Pakiet benefitów, ubezpieczenie NNW, atrakcyjny pakiet opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne