Oferta pracy

Kierownik działu finansów

LSJ HR GROUP O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna. Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za kierowanie pracą działu finansowego.

Kierownik działu finansówNumer ref.: Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy działu księgowego i nadzór nad prawidłowym wykonywaniem obowiązków
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • weryfikacja danych finansowych, współpraca z audytorami
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, sprawozdań statystycznych (GUS) oraz bankowych (NBP)
  • kontrolowanie czynności związanych z zamykaniem miesiąca
  • przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych i analiz finansowych na potrzebny spółki, ścisła współpraca z Centralą

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego lub Finance Managera
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
  • kompetencje menadżerskie

Oferujemy:

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • niezbędne narzędzia do pracy- laptop, telefon
  • wynagrodzenie + premie roczne
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • auto służbowe również do użytku prywatnego

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez LSJ HR Group Ireneusz Sozański i LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. w celu przeprowadzenia rekrutacji, na które aplikuję. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group
Szczecin, Celna 1, 3 piętro
Nr licencji: 4440

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy