Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Finansowego

VOICELAB.AI sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad współpracą z biurem rachunkowym,

  • kontrolowanie rozliczenia projektów dotacyjnych,

  • przygotowywanie budżetów i analiza odchyleń,

  • kontrola kosztów,

  • przygotowanie wspólnie z Zarządem planu wydatków,

  • prognozowania i raportowania wyników firmy w ujęciu zarządczym,

  • sporządzanie okresowych raportów dotyczących działalności Spółki oraz innych wymaganych informacji finansowych,

  • zapewnienie informacji zarządczej, wspomagającej podejmowanie decyzji,

  • wsparcie Spółki w kwestiach pozyskania finansowania, innych sprawach operacyjnych,

  • czynny udział w tworzeniu narzędzi kontrolingowych.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kontrolingu, finansów lub księgowości,

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: controlling, finanse, rachunkowość),

  • wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu rozliczania dotacji,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,

  • samodzielność w działaniu, konsekwencja w dążeniu do celu,

  • nastawienie na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne rynkowe wynagrodzenie

  • współpraca w partnerskiej atmosferze i z najlepszymi specjalistami w branży AI

  • praca w środowisku szybko rozwijającego się startupu technologicznego

O nas

VoiceLab.AI to firma technologiczna z Gdańska, pracująca nad automatycznym rozpoznawaniem mowy (ASR) i rozumieniem języka naturalnego (NLU), a także aplikacjami wykorzystującymi te technologie. Nasz zespół wysokiej klasy specjalistów pracuje nad udoskonalaniem automatycznego rozpoznawania mowy w wielu językach, pracujemy na danych akustycznych i na bardzo dużych zbiorach tekstów z wykorzystaniem uczenia maszynowego głównie głębokich sieci neuronowych.