Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik działu finansowego

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2019-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Professional HR jako agencja consultingowa zajmuje się poszukiwaniem specjalistów średniego i wyższego szczebla zarówno dla dużych jak i mniejszych firm, a obszar działania obejmuje całą Polskę. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie Rekrutacji i Selekcji Pracowników.

    W związku z nowym projektem dla naszego klienta , poszukujemy kandydatów do stanowiska:

    Miejsce pracy: Szczecin

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie działem finansów (finanse, księgowość),
    • odpowiedzialność za politykę finansową,
    • tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych,
    • przygotowywanie raportów i analiz dla zarządu,
    • współpraca z audytorami,
    • odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację,
    • nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi,
    • wspomaganie zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych,
    • ocena ryzyka finansowego i handlowego,
    • ocena rentowności obszarów działania spółki, implementacja zmian w obszarze finansów,
    • kontrola biznesowa finansowa i wewnętrzny controlling,
    • sporządzanie analiz biznesowych, planowanie, prognozowanie,
    • identyfikowanie możliwości rozwoju przedsiębiorstwa,

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym (na stanowisku kierowniczym), w firmie produkcyjnej,
    • mile widziane uprawnienia samodzielnego księgowego,
    • dobra znajomość zagadnień podatkowych,
    • dobra znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny!
    • praktyczna znajomość obsługi systemów finansowych,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz logicznego myślenia,
    • umiejętności długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji,
    • wysokie kompetencje komunikacyjne i kierownicze,
    • dobra znajomość pakietu MS Office,
    • umiejętność zarządzania zespołem.

    Oferujemy:

    • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premie,
    • bardzo atrakcyjny pakiet benefitów,
    • pracę od pn. do pt. w systemie jedno –zmianowym (07:00-15:00),
    • dofinansowanie do kursów językowych, studiów, szkoleń, etc.
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
    • pracę w bardzo interesującej branży.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.