Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Działu Finansowo-Kadrowego

Time2Work Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie zarządzania działalnością finansową i kontrolingową,

  • tworzenie i wdrażanie strategii finansowej,

  • koordynacja miesięcznych operacji finansowo-kadrowych,

  • przygotowanie miesięcznych raportów dla Zarządu oraz innych zestawień finansowo-kadrowych na potrzeby zarządcze Spółki,

  • sprawdzanie rentowności projektów oraz kontraktów,

  • udział w opracowywaniu procedur i polityki finansowo-rachunkowej Spółek,

  • udział w optymalizacji realizowanych procesów finansowych,

  • obsługa kadrowo-płacowa Spółek,

  • zarządzanie pracą działu,

  • raportowanie do Zarządu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne, prawne, finansowo-księgowe, zarządzanie),

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku,

  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu pracą zespołu,

  • znajomość zagadnień związanych z rachunkowością,

  • znajomość programów kadrowo-płacowych,

  • znajomość Prawa Pracy,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, głównie programu Excel,

  • odpowiedzialny stosunek do powierzonych obowiązków,

  • sumienność,

  • dokładność,

  • samodyscyplina,

  • chęć podejmowania nowych projektów,

  • umiejętność podejmowania decyzji.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w małym, zgranym zespole liczącym blisko 50 osób,

  • stabilne i bezpieczne miejsce pracy,

  • jasny podział zadań i obowiązków (karta opisu stanowiska pracy),

  • ścieżkę wdrożenia nowego pracownika do organizacji,

  • motywację i rozwój zawodowy pracownika przy zastosowaniu wewnętrznego systemu rozmów rozwojowych,

  • pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny PZU, dofinansowanie do karty multisport, kursów językowych,

  • wynagrodzenie: podstawa + premia półroczna.

Time2Work Sp. z o.o.

Grupa kapitałowa składa się z 4 spółek działających w Polsce i w Niemczech. Zakres świadczonych usług wszystkich spółek łącznie obejmuje rozliczanie podatków dla osób pracujących za granicą, rekrutację i użyczanie pracowników, legalizację pobytu dla cudzoziemców, szkolenia, doradztwo, coaching, oraz usługi outsourcingowe.

Przewiń do profilu firmy

Celem stanowiska jest:

  • obsługa i kontroling działalności finansowej oraz kadrowej spółek zgodnie z zasadami obowiązującymi w Grupie kapitałowej.

Prosimy o aplikowanie przez formularz

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.